niedziela, 15 marca 2020

Elle Kennedy & Sarina Bowen - ZostańCzy można zakochać się w kimś, kogo nigdy się nie spotkało?

Hailey Taylor Emery podejrzewa, że ulubionym klientem w jej firmie – oferującej anonimowo wirtualnych asystentów – jest nikt inny jak gwiazda hokeja, Matt Eriksson.

Sprawdzenie tego w dokumentacji byłoby niezgodne z zasadami, niemniej kobieta jest przekonana, że każdego dnia wymienia wiadomości z mężczyzną, w którym od dawna się podkochuje. Hailey wciąż nie może dojść do siebie po rozwodzie, ale nie przeszkadza jej to w nieszkodliwym flircie przez internet. Przynajmniej do momentu, kiedy musi się spotkać z owym klientem twarzą w twarz. Wtedy zaczyna panikować.

Matt Eriksson dobrze wie, co znaczy mieć złamane serce. Nie przebolał jeszcze rozpadu swojego małżeństwa i jako jedyny w drużynie odkrył pewną prawdę – hokej i stałe związki to toksyczne połączenie. Mężczyzna niemal nie widuje swoich dzieci, a była żona doprowadza go do szału. Ma wrażenie się, że rozumie go tylko osoba, która nie chce pokazać mu swojej twarzy.

Czy już zawsze będą się znali tylko z relacji online?


Po lekturze "Dobrego Chłopaka" postanowiłam nie sięgać od razu po tom drugi, głównie ze względu na to, że książka mnie bardzo rozczarowała. Nie tego spodziewałam się od Elle Kennedy, jednej z moich ukochanych autorek, dlatego sięgnęłam po coś innego. Okazało się jednak, że tom drugi to całkiem inna historia, którą czytało mi się o wiele lepiej i której wcale nie miałam ochoty rzucić po pierwszych kilku rozdziałach. Co więc stało się w pierwszym tomie?

Hailey Taylor-Emery, znana również jako Hottie, jest współwłaścicielką firmy, która oferuje klientom wirtualnych asystentów. Potrzebujesz karmy dla psa na teraz? Jej firma to załatwi. Potrzeba ci rezerwacji w najbogatszej restauracji w mieście? Już się robi! W ten sposób kobieta wdała się w znajomość z facetem, który od ponad roku korzysta z ich usług. Rozwiedziony ojciec, często przebywający w trasie. Hailey podejrzewa, że jej ulubionym klientem jest nie kto inny jak gwiazda hokeja, Matt Eriksson. I chociaż kobieta podkochuje się w nim od lat, sprawdzenie jego tożsamości w aktach firmy byłoby niezgodne z zasadami. Poza tym Hailey wciąż nie może dojść do siebie po rozwodzie i nie w głowie jej randki, a już zwłaszcza nie z gwiazdą hokeja. Nie przeszkadza jej to jednak w niewinnym flircie przez internet. Do czasu aż... zmuszona jest stanąć ze swoim klientem twarzą w twarz.

Po lekturze "Dobrego Chłopaka" znamy już członków drużyny hokejowej, w tym naszego Matta Erikssona. Autorki już w poprzedniej części trochę zarysowały jego sytuację. Porzucony, świeżo rozwiedziony mężczyzna na co dzień musi łączyć rolę samotnego ojca i zawodowego hokeisty. Już sam się przekonał, że jego praca ani trochę nie ułatwia życia osobistego, a jego była żona dokładnie zadbała o to, aby codziennie przypominać mu o tym, że to on doprowadził do upadku ich małżeństwa. Kobieta nie ułatwia mu także kontaktu z jego córeczkami, kontrolując każde spotkanie i przedstawiając tysiące zasad, które musi przestrzegać. Jedyna osoba, która ratuje go przed całym szaleństwem, jest tajemnicza kobieta, z którą konwersuje przez internet. Chociaż Hottie, bo tak ją nazywa, wywiązuje się jedynie ze swoich obowiązków, Matt czerpie przyjemność z każdej rozmowy i niewinnego flirtu.

Przyzwyczaiłam się do ciebie w dniu, w którym się poznaliśmy i zmiękłam w chwili, w której mnie pocałowałeś.

Hailey świeżo rozwiedziona z mężczyzną, który był ogromną częścią jej życia odkąd byli dzieciakami, nadal leczy złamane serce. Nie jest gotowa na pakowanie się w nowy związek, ale z przyjemnością rozmawia się jej z mężczyzną, którym, jak podejrzewa, jest sam Matt Eriksson. Obydwoje mają ze sobą wiele wspólnego. Są świeżo po rozwodzie, a na dodatek uwielbiają hokej. Ich rozmowy przychodzą naturalnie, czego tak mi zabrakło w pierwszej części. Tutaj od razu wiemy, że między tą dwójką jest ogrom chemii. Ich relacja rozwija się powoli, a każdy kolejny krok to przyjemna tortura, prowadząca do wybuchu przy ich pierwszym, prawdziwym spotkaniu. Osobiście uwielbiam te wątki poznawania się przez internet, a w tym przypadku autorki poradziły sobie rewelacyjnie. Poza wątkiem między Hailey, a Mattem, obydwoje muszą sobie także poradzić z problemami w życiu osobistym. Hailey w końcu nadal leczy się po byłym mężu, chociaż od rozwodu minął trochę ponad rok, a poza tym były teść pragnie ją wygryźć z firmy, którą założyła razem z byłym mężem. Matt natomiast ciągle męczy się z byłą żoną i jej jawną niechęcią do dzielenia się opieką nad dziećmi. Kiedy jednak nadchodzi ten moment, obydwoje potrafią sobie zaufać i stają się prawdziwymi partnerami, którzy stawiają czoła problemom razem. Właśnie to w nich uwielbiam - ich historia jest naprawdę bardzo dobrze poprowadzona, niepośpieszana i od razu widać, że tę dwójkę łączy coś więcej, niż seksualny pociąg. Ta wzajemna adoracja, zaufanie i zrozumienie, to właśnie za to ich pokochałam.

"Zostań" to sto razy lepsza część serii "Hokeiści", niż jej poprzedniczka. Cała książka pełna jest świetnego humoru, z ukochanym hokejem w tle i przewijającymi się bohaterami z poprzedniej części. Jestem zaskoczona, jak bardzo różne są obydwa tomy, zupełnie nie spodziewałam się, że "Zostań" przyniesie mi tyle przyjemności, bo "Dobry Chłopak" był, cóż, specyficzny. A tu proszę, zaśmiewałam się do łez i naprawdę przyjemnie spędziłam te kilka godzin. Hailey i Matt przyprawili mnie o motylki w brzuchu, a tylko na to czekałam. Tym razem Elle Kennedy i Sarina Bowen spisały się na medal. Pozostaje mi tylko udawać, że tom pierwszy nie istnieje. Polecam serdecznie!ELLE KENNEDY to kanadyjskiego pochodzenia autorka romansów. Napisała takie książki jak "Błąd" czy "Układ". Znalazła się na liście bestsellerów New York Time, USA Today oraz Wall Street Journal. Jest również znana pod pseudonimem Leeanne Kenedy.

W 2010 roku pisarka była nominowana do prestiżowej nagrody RITA Award za swoją debiutancką powieść "Silent Watch". Ponadto nominowano ją do Goodreads Choice Award w kategorii: najlepszy romans.

Elle Kennedy dorastała w Toronto, Ontario, natomiast w 2005 r. ukończyła anglistykę na Uniwersytecie Nowojorskim. Już od najmłodszych lat wiedziała, że pragnie zostać pisarką i już jako nastolatka usilnie próbowała spełnić to marzenie. Na chwilę obecną pisze dla kilku różnych wydawców. Ponadto twierdzi, iż uwielbia silne bohaterki oraz seksownych alfa bohaterów.

SARINA BOWEN to amerykańska pisarka bestsellerowych powieści, autorką m.in. serii "True North" oraz książki "Brooklyn Bruisers".


Tytuł: Zostań
Autor: Sarina Bowen & Elle Kennedy
Tytuł w oryginale: Stay
Seria: Hokeiści. Tom 2
Data premiery: 5 lutego 2020
Liczba stron: 301
Wydawnictwo: NieZwykłe
Ocena: 9/10

Za możliwość przeczytania serdecznie dziękuję Wydawnictwu NieZwykłemu!5 komentarzy:

 1. Po twojej recenzji mam wielką ochotę sięgnąć po tę książkę. Najpierw muszę nadrobić pierwsza część.
  Pozdrawiam 😀
  www.wspolczesnabiblioteka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Jejku, potrzebuję teraz chyba takiej lektury, naprawdę. Przez studia można zwariować :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Chcę podziękować dr. PADMANOWI bardzo potężnemu rzucającemu zaklęcia, który pomógł mi przyprowadzić do siebie męża kilka miesięcy temu i mam poważny problem z mężem, do tego stopnia, że opuścił dom, a on zaczął spotykać się z inną kobietą i Zostałem z kobietą, prawie się poddałem, dopóki nie zobaczyłem online zeznań o dr Padmanie i postanowiłem się z nim skontaktować. Wyjaśniłem mu mój problem, a on zapewnił mnie, że po 24 godzinach zobaczę pozytywny wynik, co zaskakuje mój mąż wrócił dzień po zaklęciu, błagając mnie, abym mu wybaczył, i obiecał, że nigdy więcej mnie nie opuści, dzięki dr jedności dla prawdziwego zaklęcia, a jeśli masz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nim, jest szczery. Oto jego kontakt

  strona internetowa: https://padmanspell.com

  Whatsapp +19492293867

  E-mail: padmanlovespell@yahoo.com.

  https://twitter.com/padman_dr.

  OdpowiedzUsuń
 4. IDEALNY MIŁOŚĆ ZAKŁADNIK NA MIARĘ, ABY SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z TWOIM ZŁOTYM MAŁŻEŃSTWEM I SZYBKO

  Nie mogę zapomnieć, w jaki sposób Dr PADMAN pomógł mi przywrócić małżeństwo po 4 miesiącach rozstania z żoną bez kłótni, a ona odeszła i nigdy nie wróciła do mnie. Zrobiłem tak wiele, aby ją odzyskać, ale nic nie wyszło zobaczyłem komentarz online, gdy ktoś zeznawał, w jaki sposób dr PADMAN pomógł mu odzyskać żonę i w ten sposób skontaktowałem się z nim za pośrednictwem WhatsApp, a po napisaniu mojego problemu zapewnił mnie, że pomoże mi wrócić z żoną w 24 godziny po rzuceniu zaklęcia miłosnego i po tym, jak rzucił zaklęcie, moja żona wróciła do domu i błagała, że ​​bardzo jej współczuje, że mnie zostawiła, dziś wróciłem z żoną i oboje jesteśmy szczęśliwi i znów żyjemy razem. Wiem, że jest wielu ludzi, którzy chcą odzyskać swoją miłość. Skontaktuj się z Dr Great, ponieważ jest idealną odpowiedzią na Twój problem. Skontaktuj się z nim: Zadzwoń / WhatsApp go: +19492293867 https://twitter.com/padman_dr. Strona internetowa: https://padmanspell.com/index-3.html E-mail: padmanlovespell@yahoo.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Mój były chłopak opuścił mnie i moją córkę od 6 tygodni temu. Próbowałem prawie WSZYSTKO, aby przywrócić mój związek i byłem rozczarowany. Żadne nie działało, tydzień później zobaczyłem stronę Dr.Wealthy i po tym, jak skontaktowałem się z Dr.Wealthy w celu uzyskania pomocy, wszystko automatycznie się zmienia, mój smutek stał się radością, uśmiech był na całej mojej twarzy, wszystko stało się bardzo SZYBKO, a wynik był skuteczny. Dr.Wealthy jest JEDYNYM rzucającym zaklęcia, z którym miałem sukces, mój chłopak zadzwonił do mnie i powiedział, że chce, abyśmy wrócili, a także chcą się ze mną ożenić. wrócił do mnie, błagając, żebym go zaakceptował, a stało się to dzięki pomocy Dr.Wealthy. Jestem tak szczęśliwy, że odzyskałem mojego chłopaka. Skontaktuj się z Dr.Wealthy, aby uzyskać natychmiastowe i szybkie zaklęcie miłosne, aby odzyskać swój związek.

  wealthylovespell@gmail.com
  WhatsApp lub zadzwoń do niego +2348105150446
  Jego blog> http://wealthyspellhome.over-blog.com

  OdpowiedzUsuń

Dzięki za przeczytanie mojego wpisu! Byłoby mi bardzo miło gdybyś zostawił/a komentarz ze swoją własną opinią :)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia