niedziela, 8 marca 2020

Podsumowanie lutego


Witajcie, kochani! Wiem, że jak zwykle jestem spóźniona, ale nadszedł czas na comiesięczne podsumowanie! Luty w moim przypadku był dość luźnym miesiącem, ale nie udało mi się przeczytać zbyt wielu książek. Plus jest taki, że w niemalże każda z nich mi się bardzo podobała, nie pamiętam miesiąca, który pełen był aż tyle moich ulubionych autorek. Podsumowując cały miesiąc, w lutym przeczytałam siedem książek. Lista wygląda tak:


NAJLEPSZA KSIĄŻKA MIESIĄCA:

W tym miesiącu bardzo ciężko wybrać tylko jedną najlepszą pozycję, dlatego na podium stawiam aż trzy: "Tylko Bądź Przy Mnie" Laury Kneidl, "Dearest Madeline" Lex Martin oraz "Ryzyko" Elle Kennedy. Każda z nich miała w sobie coś takiego, co sprawiło, że zapadły one w mojej pamięci i wiem, że nie zapomnę o nich na dłużej. "Ryzyko" oraz "Dearest Madeline" to bardzo podobne pozycje, pełne humoru, pikanterii i ciepła, "Tylko Bądź Przy Mnie" natomiast różni się tym, że jest poważniejsza, bardziej emocjonalna i pełna bólu, cierpienia. Wszystkie jednak poruszyły we mnie to coś.


NAJGORSZA KSIĄŻA MIESIĄCA:

Trochę dziwne, ponieważ w najlepszych podałam książkę Elle Kennedy, a teraz drugą muszę wstawić tutaj. Dlaczego? Głównie dlatego, że od tej autorki wymagam bardzo dużo i dotychczas nie rozczarowała mnie jeszcze nigdy. Dopóki nie sięgnęłam po "Dobrego Chłopaka". Książce zabrakło jakiegokolwiek polotu, bohaterowie byli nudnawi (główny bohater przyprawiał mnie o ból głowy), a fabuła mnie w większej części po prostu nudziła. Na szczęście mogę powiedzieć, że jestem po lekturze także drugiego tomu i tu jest już o niebo lepiej. W "Dobrym Chłopaku" po prostu coś... nie wyszło.

A wy ile książek przeczytaliście w lutym?

3 komentarze:

 1. Chcę podziękować dr. PADMANOWI bardzo potężnemu rzucającemu zaklęcia, który pomógł mi przyprowadzić do siebie męża kilka miesięcy temu i mam poważny problem z mężem, do tego stopnia, że opuścił dom, a on zaczął spotykać się z inną kobietą i Zostałem z kobietą, prawie się poddałem, dopóki nie zobaczyłem online zeznań o dr Padmanie i postanowiłem się z nim skontaktować. Wyjaśniłem mu mój problem, a on zapewnił mnie, że po 24 godzinach zobaczę pozytywny wynik, co zaskakuje mój mąż wrócił dzień po zaklęciu, błagając mnie, abym mu wybaczył, i obiecał, że nigdy więcej mnie nie opuści, dzięki dr jedności dla prawdziwego zaklęcia, a jeśli masz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nim, jest szczery. Oto jego kontakt

  strona internetowa: https://padmanspell.com

  Whatsapp +19492293867

  E-mail: padmanlovespell@yahoo.com.

  https://twitter.com/padman_dr.

  OdpowiedzUsuń
 2. IDEALNY MIŁOŚĆ ZAKŁADNIK NA MIARĘ, ABY SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z TWOIM ZŁOTYM MAŁŻEŃSTWEM I SZYBKO

  Nie mogę zapomnieć, w jaki sposób Dr PADMAN pomógł mi przywrócić małżeństwo po 4 miesiącach rozstania z żoną bez kłótni, a ona odeszła i nigdy nie wróciła do mnie. Zrobiłem tak wiele, aby ją odzyskać, ale nic nie wyszło zobaczyłem komentarz online, gdy ktoś zeznawał, w jaki sposób dr PADMAN pomógł mu odzyskać żonę i w ten sposób skontaktowałem się z nim za pośrednictwem WhatsApp, a po napisaniu mojego problemu zapewnił mnie, że pomoże mi wrócić z żoną w 24 godziny po rzuceniu zaklęcia miłosnego i po tym, jak rzucił zaklęcie, moja żona wróciła do domu i błagała, że ​​bardzo jej współczuje, że mnie zostawiła, dziś wróciłem z żoną i oboje jesteśmy szczęśliwi i znów żyjemy razem. Wiem, że jest wielu ludzi, którzy chcą odzyskać swoją miłość. Skontaktuj się z Dr Great, ponieważ jest idealną odpowiedzią na Twój problem. Skontaktuj się z nim: Zadzwoń / WhatsApp go: +19492293867 https://twitter.com/padman_dr. Strona internetowa: https://padmanspell.com/index-3.html E-mail: padmanlovespell@yahoo.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój były chłopak opuścił mnie i moją córkę od 6 tygodni temu. Próbowałem prawie WSZYSTKO, aby przywrócić mój związek i byłem rozczarowany. Żadne nie działało, tydzień później zobaczyłem stronę Dr.Wealthy i po tym, jak skontaktowałem się z Dr.Wealthy w celu uzyskania pomocy, wszystko automatycznie się zmienia, mój smutek stał się radością, uśmiech był na całej mojej twarzy, wszystko stało się bardzo SZYBKO, a wynik był skuteczny. Dr.Wealthy jest JEDYNYM rzucającym zaklęcia, z którym miałem sukces, mój chłopak zadzwonił do mnie i powiedział, że chce, abyśmy wrócili, a także chcą się ze mną ożenić. wrócił do mnie, błagając, żebym go zaakceptował, a stało się to dzięki pomocy Dr.Wealthy. Jestem tak szczęśliwy, że odzyskałem mojego chłopaka. Skontaktuj się z Dr.Wealthy, aby uzyskać natychmiastowe i szybkie zaklęcie miłosne, aby odzyskać swój związek.

  wealthylovespell@gmail.com
  WhatsApp lub zadzwoń do niego +2348105150446
  Jego blog> http://wealthyspellhome.over-blog.com

  OdpowiedzUsuń

Dzięki za przeczytanie mojego wpisu! Byłoby mi bardzo miło gdybyś zostawił/a komentarz ze swoją własną opinią :)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia