niedziela, 12 stycznia 2020

Podsumowanie grudnia


Grudzień był miesiącem pracowitym, a potem nadeszły święta, które spędzałam w domu z rodziną, nadrabiając czas, który spędzam na uczelni w zupełnie innym mieście, dlatego pod względem czytelniczym nie prezentuje się tak, jak chciałam. Miałam w planach nadrobić trochę książek podczas wolnego, ale niezbyt mi to wyszło. Przeczytałam jednak osiem pozycji, więc nie jest najgorzej, a nawet lepiej, niż w poprzednich miesiącach. I trafiłam tylko na jedną książkę, która mnie rozczarowała, więc mogę uznać ten miesiąc za bardzo udany jakościowo. A lista wygląda tak:

DIRTY, Kylie Scott - ★★★★★★★★☆☆
ŚWIATŁO KSIĘŻYCA, Jenn Bennett - ★★★★★★★★★★
GDYBYŚ TU BYŁ, Renee Carlino - ★★★★★☆☆☆☆
POCAŁUNKI W NOWYM JORKU, Catherine Rider - ★★★★★★★☆☆
JEDNAK MNIE KOCHAJ, Laura Kneidl - ★★★★★★★★★★
ŚWIĄTECZNE DRZEWKO ŻYCZEŃ, Emily March - ★★★★★★★☆☆
JEGO BABECZKA, Penelope Bloom - ★★★★★★★★☆☆
TO NIE JEST, DO DIABŁA, LOVE STORY, Julia Biel - ★★★★★★★★★★


NAJLEPSZA KSIĄŻKA GRUDNIA:

Moją ulubioną pozycją przeczytaną w grudniu jest bez dwóch zdań "Jednak Mnie Kochaj" Laury Kneidl. Ta książka złamała mi serce i poruszyła we mnie struny w sposób, w jaki się nawet nie spodziewałam. Sage i Luca swoją historią całkowicie mnie kupili, a przecież to dopiero początek i kontynuacja będzie miała swoją premierę dopiero za kilka dni. Na uwagę zasługuje również pozycja "To nie jest, do diabła, love story", debiutancka książka Julii Biel, ale o niej więcej napiszę z czasem. Jedyne co powiem, to, że zakochacie się w tej uroczej i zabawnej młodzieżówce!

NAJGORSZA KSIĄŻKA GRUDNIA:
Chyba największym rozczarowaniem była pozycja "Gdybyś Tu Był" Renee Carlino. Nie była to zła książka, ale pod wieloma względami mi się niestety nie podobała. Przede wszystkim nie jestem wielką fanką dwóch czołowych wątków - miłosnego trójkąta i choroby, a autorka bardzo mocno chciała chyba napisać coś na wzór "Zanim się pojawiłeś" Jojo Moyes. To jednak moje osobiste preferencje, wam równie dobrze może się spodobać :)

A wy ile książek przeczytaliście w grudniu?

1 komentarz:

Dzięki za przeczytanie mojego wpisu! Byłoby mi bardzo miło gdybyś zostawił/a komentarz ze swoją własną opinią :)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia