niedziela, 17 marca 2019

Nowa odsłona serii Lux!


Już od jakiegoś czasu Wydawnictwo Filia robiło wzmianki, że szykuje się nowa odsłona serii Lux Jennifer L. Armentrout. Jako, że jest to jedna z moich ukochanych historii, Daemon oraz Kat posiadają moje serducho, to osobiście nie mogłam się doczekać, aż wyjdzie nowa wersja. W zeszłym tygodniu Wydawnictwo wreszcie zdradziło ich wygląd, a ja postanowiłam, że się nimi z wami podzielę. Premiera tych cudowności już 17 kwietnia!

Oni nie są tacy jak my…

Kiedy przeprowadziliśmy się do Zachodniej Wirginii, zanim zaczęłam mój ostatni rok w szkole, musiałam przyzwyczaić się do dziwacznego akcentu, rwącego się łącza internetowego i całego morza otaczającej mnie nudy... Aż do momentu, kiedy spotkałam mojego nowego, wysokiego sąsiada o niesamowitych, zielonych oczach. Wtedy sprawy zaczęły obierać zupełnie inny kierunek...

Ale kiedy zaczęłam z nim rozmawiać zrozumiałam, że Daemon jest wyniosły, arogancki i doprowadza mnie do szału. Zupełnie nam nie po drodze. Zupełnie. Jednak kiedy prawie nie zginęłam, a Daemon dosłownie zamroził czas, cóż... stało się coś zupełnie niespodziewanego…

Wpadłam w kłopoty, groziło mi śmiertelne niebezpieczeństwo. Jedyną szansą, żebym wyszła z tego cało, było trzymanie się blisko Daemona, aż przygaśnie blask…Jeśli oczywiście sama go wcześniej nie zabiję.


I co sądzicie? Jak wam się podobają te nowe odsłony? Ja jestem nimi zachwycona, bo nie byłam największą fanką tych pierwszych okładek. Ich grzbiety prezentują się cudownie na półce, ale jeśli chodzi o parę na okładkach, to zupełnie nie pasuje mi ona do wyobrażenia Kat i Daemona. Tutaj mamy swoje pole do popisu i takie minimalistyczne okładki pasują mi do tej serii bardziej. A wam które podobają się bardziej? Dla porównania wstawię wam jeszcze stare odsłony:


Piszcie w komentarzach, co sądzicie i czy macie zamiar nabyć nową odsłonę!

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Dzięki za przeczytanie mojego wpisu! Byłoby mi bardzo miło gdybyś zostawił/a komentarz ze swoją własną opinią :)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia