sobota, 6 kwietnia 2019

Podsumowanie marca


Marzec pod względem przeczytanych książek prezentuje się u mnie o wiele lepiej, niż mogłabym się spodziewać, chociaż to głównie dlatego, że chora spędziłam tydzień w łóżku i wtedy też nadrobiłam kilka książek. W zeszłym miesiącu przeczytałam aż dwanaście książek (w tym tomik poezji) i cały miesiąc uznaję za udany, bo wszystkie pozycje jakie przeczytałam były bardzo dobre, albo dobre. Żadna książka nie zawiodła mnie na tyle, bym mogła określić ją mianem "najgorszej". Udało mi się także zrobić reread, który chodził za mną od długiego czasu - a mianowicie przeczytałam ponownie "Układ" Elle Kennedy, czyli pierwszą książkę z serii "Off-Campus". Bardzo chciałabym wrócić również do kolejnych części, ale na razie musiałam to odłożyć w czasie. Cudownie było wrócić do moich ukochanych bohaterów i nawet lata później się nie zawiodłam!

Do dziewczyn, które czuły zbyt wiele, Brittainy C. Cherry & Kandi Steiner - ★★★★★★★☆☆☆
Układ, Elle Kennedy - ★★★★★★★★★★
Mieszkając z wrogiem, Penelope Ward - ★★★★★★★★☆☆
Walcząc o odkupienie, Kate McCarthy - ★★★★★★★★☆☆
Idealny Mężczyzna, Kristen Ashley - ★★★★★★★☆☆☆
Z łapą na sercu, Jenn McKinlay - ★★★★★★★★★☆
Mroczna Miłość, T.M. Frazier - ★★★★★★★★★★
Mroczne Pożądanie, T.M. Frazier - ★★★★★★★★★★
Jego Banan, Penelope Bloom - ★★★★★★★☆☆☆
Królewsko Obdarowany, Emma Chase - ★★★★★★★★★★
Bez Żalu, Mia Sheridan - ★★★★★★★☆☆☆
Pościg, Elle Kennedy - ★★★★★★★★★★

Po naciśnięciu na tytuł przejdziecie do recenzji książek wszystkich, poza "Pościgiem", której recenzja już wkrótce, oraz "Układu", która była moim rereadem miesiąca :)NAJLEPSZA KSIĄŻKA MARCA

Nie potrafię zdecydować się na jedną, najlepszą książkę, bo w marcu przeczytałam wiele rewelacyjnych pozycji. Nie mogłabym nie wspomnieć tu o "Pościgu" Elle Kennedy, bo seria "Off-Campus" ma szczególne miejsce w moim sercu i bardzo długo wyczekiwałam spin-offu, czyli "Briar U". Ale warto też wspomnieć o "Królewsko Obdarowanym" Emmy Chase, czyli trzecim tomie serii "Royally", którą pokochałam w ostatnim czasie. Historia Logana i Ellie skradła moje serducho i z pewnością kiedyś jeszcze do niej powrócę! Za to zupełnym zaskoczeniem była "Mroczna Miłość", bo nie spodziewałam się, że tak bardzo polubię tę historię i tych bohaterów. Była to najcięższa pozycja z wszystkich, jakie przeczytałam, złamała mi serducho i wycisnęła łzy, ale było warto.


A wy ile książek przeczytaliście w marcu?

9 komentarzy:

 1. Gratuluję świetnego wyniku. Mnie udało się przeczytać 8 książek. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny wynik. U mnie 10 książek, a w tym cegiełka +800 stron, więc jestem jak najbardziej zadowolona. Żadnej z wymienionych przez ciebie książek nie znam, ale na kilka mogłabym się skusić. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję udanego miesiąca! Z twojej listy mam w planach przeczytać "Bez żalu", "Mroczną miłość" i "Mroczne pożądanie" oraz chętnie poczytam "Walcząc o odkupienie" :)
  Pozdrawiam, ELi https://czytamytu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam wszystkie książki! I bardzo dziękuję :)

   Usuń
 4. "Układ" <3
  A w marcu udało mi się przeczytać sześć książek. ;D

  Jools and her books

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( agbazara@gmail.com ) możesz również Whatsapp na ten numer ( +2348104102662 )

  OdpowiedzUsuń

Dzięki za przeczytanie mojego wpisu! Byłoby mi bardzo miło gdybyś zostawił/a komentarz ze swoją własną opinią :)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia