sobota, 9 listopada 2019

Podsumowanie października


Niedawno pożegnaliśmy październik, więc czas na kolejne podsumowanie miesiąca! Niestety wypadł on u mnie równie słabo, jak wrzesień, zmiany w życiu nadal mocno się na mnie odbijają i ciągle nie mam czasu na czytanie. Chyba czas się będzie do tego przyzwyczaić. W październiku udało mi się przeczytać tylko sześć książek, tak wygląda lista:NAJLEPSZA KSIĄŻKA MIESIĄCA:

W październiku największe wrażenie zrobiły na mnie dwie książki. Po pierwsze, "Więcej niż on" Jay McLean, kontynuacja historii Logana i Amandy, która była jeszcze lepsza, niż się spodziewałam. Uwielbiam całą serię, ale w tej części było coś takiego, że poruszyła mnie za serce. Nie mogę się doczekać kolejnych tomów. Natomiast drugą książką jest "Devlin" od niezawodnej Jennifer L. Armentrout, którego wręcz pożarłam. Wciągająca, tajemnicza, nieprzewidywalna, z niesamowitym wątkiem miłosnym. Coś troszkę innego od moich zwyczajowych lektur, ale byłam niesamowicie zadowolona z zakończenia serii.


NAJGORSZA KSIĄŻKA MIESIĄCA:

Najsłabsze wrażenie w październiku zrobiły na mnie książki "Glow and Shadow" oraz "Z widokiem na miłość". Nie są to złe książki, niestety trochę mnie wynudziły i oczekiwałam od nich czegoś więcej. Pisząc teraz to podsumowanie już niewiele z nich pamiętam, co jest rozczarowujące.


A wam ile książek udało się przeczytać w październiku?

4 komentarze:

  1. ★ Dobre polskie bzykanie - seks filmy - tylko Tutaj

    OdpowiedzUsuń
  2. Szkoda, że z widokiem na miłość wypadła tak słabo, bo będę ją wkrótce czytała. 😊

    OdpowiedzUsuń
  3. Nothing Ever Happens on 90th Street by Roni Schotter – Inspires children to remember that every day is filled with small moments that can be captured through writing and transformed into great stories. http://qdb8768g9m.dip.jp http://yhkjmk5h7x.dip.jp http://xxojg0k7uu.dip.jp

    OdpowiedzUsuń

Dzięki za przeczytanie mojego wpisu! Byłoby mi bardzo miło gdybyś zostawił/a komentarz ze swoją własną opinią :)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia