piątek, 12 lipca 2019

Podsumowanie czerwca


Czerwiec minął już prawie dwa tygodnie temu, ale ze względu na brak czasu dopiero dzisiaj przychodzę z moim podsumowaniem miesiąca. Przyznam szczerze, że jestem trochę zawiedziona moim wynikiem, bo miałam nadzieję, że uda mi się przeczytać więcej książek niż zwykle, ale z powodu mojego dwutygodniowego wyjazdu miałam przerwę w czytaniu. Dlatego w czerwcu udało mi się przeczytać dziewięć książek!

Jestem zadowolona, bo wszystkie książki czytało mi się dobrze. Jedne podobały mi się bardziej, inne trochę mniej, ale nie trafiłam na żadne potworki.


Tak prezentuje się moja lista:


NAJLEPSZA KSIĄŻKA MIESIĄCA:

Wiele książek mi się bardzo podobało, ale tak najlepiej wspominam "Przeznaczenie i pierwszy pocałunek" Kasie West. Miło mi się tę książkę czytało, była taka leciutka i niewymagająca, a poza tym jestem pewna, że kiedyś do niej jeszcze wrócę. Lacey i Donovan mnie zupełnie sobą oczarowali! Niezwykle przyjemnym doświadczeniem była również lektura książki "Seksowny Kłamca", której premiera pod koniec tego miesiąca.


NAJGORSZA KSIĄŻKA MIESIĄCA:

Przyjemnie mi napisać, że w tym miesiącu takiej nie było. Może i trafiły się średniaki, ale nie zasłużyły na nazwanie ich "najgorszymi" :)


A wy ile książek przeczytaliście w zeszłym miesiącu?

8 komentarzy:

 1. Z twoich książek przeczytanych w czerwcu najbardziej mam ochotę na "Coraz większy mrok" Polecasz? :)
  Grovebooks

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja w czerwcu ze względu na sesję i obronę przeczytałam zaledwie trzy powieści. W wolnej chwili wybierałam wtedy seriale niż książki. Jednak lipiec lepiej się zapowiada, gdyż przed chwilą skończyłam czytać czwartą książkę w tym miesiącu. ;)

  Jools and her books

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niektóre rzeczy są ważniejsze :D Ja też trochę się serialami zajęłam w czerwcu, ale w lipcu robię przerwę i nadrabiam książki. A 4 książki przeczytane już to świetny wynik! Oby był jeszcze większy :D

   Usuń
 3. Gratuluję wyniku. Mnie udało się przeczytać 7 książek. 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję wyniku. U mnie były 4 książki. Z twojej listy czytałam tylko "Szalona noc"
  Pozdrawiam 😀
  www.wspolczesnabiblioteka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dzięki za przeczytanie mojego wpisu! Byłoby mi bardzo miło gdybyś zostawił/a komentarz ze swoją własną opinią :)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia