niedziela, 12 stycznia 2020

Podsumowanie grudnia


Grudzień był miesiącem pracowitym, a potem nadeszły święta, które spędzałam w domu z rodziną, nadrabiając czas, który spędzam na uczelni w zupełnie innym mieście, dlatego pod względem czytelniczym nie prezentuje się tak, jak chciałam. Miałam w planach nadrobić trochę książek podczas wolnego, ale niezbyt mi to wyszło. Przeczytałam jednak osiem pozycji, więc nie jest najgorzej, a nawet lepiej, niż w poprzednich miesiącach. I trafiłam tylko na jedną książkę, która mnie rozczarowała, więc mogę uznać ten miesiąc za bardzo udany jakościowo. A lista wygląda tak:

DIRTY, Kylie Scott - ★★★★★★★★☆☆
ŚWIATŁO KSIĘŻYCA, Jenn Bennett - ★★★★★★★★★★
GDYBYŚ TU BYŁ, Renee Carlino - ★★★★★☆☆☆☆
POCAŁUNKI W NOWYM JORKU, Catherine Rider - ★★★★★★★☆☆
JEDNAK MNIE KOCHAJ, Laura Kneidl - ★★★★★★★★★★
ŚWIĄTECZNE DRZEWKO ŻYCZEŃ, Emily March - ★★★★★★★☆☆
JEGO BABECZKA, Penelope Bloom - ★★★★★★★★☆☆
TO NIE JEST, DO DIABŁA, LOVE STORY, Julia Biel - ★★★★★★★★★★


NAJLEPSZA KSIĄŻKA GRUDNIA:

Moją ulubioną pozycją przeczytaną w grudniu jest bez dwóch zdań "Jednak Mnie Kochaj" Laury Kneidl. Ta książka złamała mi serce i poruszyła we mnie struny w sposób, w jaki się nawet nie spodziewałam. Sage i Luca swoją historią całkowicie mnie kupili, a przecież to dopiero początek i kontynuacja będzie miała swoją premierę dopiero za kilka dni. Na uwagę zasługuje również pozycja "To nie jest, do diabła, love story", debiutancka książka Julii Biel, ale o niej więcej napiszę z czasem. Jedyne co powiem, to, że zakochacie się w tej uroczej i zabawnej młodzieżówce!

NAJGORSZA KSIĄŻKA GRUDNIA:
Chyba największym rozczarowaniem była pozycja "Gdybyś Tu Był" Renee Carlino. Nie była to zła książka, ale pod wieloma względami mi się niestety nie podobała. Przede wszystkim nie jestem wielką fanką dwóch czołowych wątków - miłosnego trójkąta i choroby, a autorka bardzo mocno chciała chyba napisać coś na wzór "Zanim się pojawiłeś" Jojo Moyes. To jednak moje osobiste preferencje, wam równie dobrze może się spodobać :)

A wy ile książek przeczytaliście w grudniu?

3 komentarze:

  1. Gratuluję wyników :) Ja w grudniu przeczytałam 13 książek :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzień dobry Nazywam się Mike Mougar jestem tutaj, aby podzielić się wielkim świadectwem mojego życia byłem leczyć z HIV przez lekarza Nazwa DR ADELEKE i zostały hiv dodatnie przez 5 lat widziałem lekarza E-mail w Internecie, więc skontaktować się z nim i wyjaśnić mu i śledzić instrukcje i używane zaklęcie zrobił dla mnie, że kosztowało mnie 510 euro oto 6 dni później po zażyciu lekarstwa i poszedł na tekst HIV ku mojemu zdziwieniu to było negatywne mój lekarz rodzinny był zaskoczony mój mąż, który mnie porzucił był zaskoczony mój brat, jeśli nie, że jesteś pozytywny proszę doradzię ci skontaktować się z nim teraz i zobaczyć dla siebie jego e-mail jest (aoba5019gmail.com) a także można skontaktować się z nim na WhatsApp +27740386124

    OdpowiedzUsuń

Dzięki za przeczytanie mojego wpisu! Byłoby mi bardzo miło gdybyś zostawił/a komentarz ze swoją własną opinią :)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia